16 квітня в.о. Департаменту захисту довкілля та енергетики Ірина Кашпур провела онлайн-лекцію для студентів гр. ТСм-91 з дисципліни “Екологічний контроль якості довкілля” на тему “Організація екологічного контролю стану довкілля на міжнародному рівні”.

На лекції були розглянуті питання: Європейська мережа екологічної інформації та спостереження Eionet; спільна система екологічної інформації SEIS; спільна програма спостережень і оцінки переносу на великі відстані забруднюючих повітря речовин в Європі ЄМЕП; регістри викидів та перенесення забруднень (РВПЗ). Лекція зацікавила студентів-слухачів, було задано багато питань щодо участі України в міжнародних програмах, імплементації європейського природоохоронного законодавства.

Студенти подякували Ірині Кашпур за цікаву та корисну інформацію, що допоможе їм у формуванні практичних навичок майбутнього фахівця.