26 березня успішно було проведено онлайн-зустріч із представниками Прешовського університету (Словаччина), Технічного університету м. Кошице (Словаччина), компанії з розробки комплексних продуктів «EnCata» (Білорусь), Поліського державного університету (Білорусь) та Інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (Україна) в межах діяльності Міжнародного інноваційно-прикладного центру «Водна Артерія» (далі - Центру «Водна Артерія»), що розпочав роботу в березні на базі Сумського державного університету, кафедри екології та природозахисних технологій.

Модератором зустрічі була Єлізавета Черниш, керівник Центру «Водна Артерія», доктор наук, доцент кафедри екології та природозахисних технологій, яка зазначила напрями розвитку співробітництва в межах партнерського консорціуму Центру «Водна Артерія» та виступили із доповідями Штефан Дермак, доктор філософії, факультет менеджменту Прешовського університету, Дмитро Алексієвський, доктор наук, доцент кафедри мікроелектронних та електронних інформаційних систем Запорізького національного університету, а також Вадим Мяделец, головний інженер, завідувач аналітичного відділу компанії «EnCata».

Слід зазначити, що компанія «EnCata» - інноваційний сервіс конструкторської розробки і прототипування стартап-продуктів в різних технічних сферах. Унікальність і інноваційність «EnCata» полягає в об'єднанні під одним дахом власного конструкторського бюро, дослідницького інженерного (R&D) центру, центру прототипування (металообробка, пластик, композити, електроніка та ін.), а також виробничих консультантів, інвесторів і бізнес менторів.

Відкриті до співробітництва та розвитку!

Запис вебінару: