Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Новини
Вітаємо магістрів із успішним захистом кваліфікаційних робіт!
Четвер, 24 грудня 2020, 15:06


22-23 грудня на кафедрі екології та природозахисних технологій відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів за спеціальностями 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища» за участю голови екзаменаційної комісії, заступника директора Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації – начальника управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності Ірини Кашпур.

Детальніше...
 
Ірина Кашпур провела семінар для бакалаврів третього курсу
Понеділок, 21 грудня 2020, 14:08


Заступник директора Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації – начальник управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності, голова екзаменаційної комісії за спеціальностями 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища» Кашпур Ірина Володимирівна взяла участь у проведенні семінару для студентів 3 курсу (групи ТС-81 та ОС-81) у межах дисципліни «Основи токсикології та нормування антропогенного навантаження на навколишнє середовище». За запрошенням старшого викладача кафедри Ірини Аблєєвої фахівець-практик виступила у форматі семінару-круглого столу перед аудиторією в онлайн-режимі на тему «Нормування у сфері поводження з відходами».

Детальніше...
 
Вебінар із запрошеним зарубіжним лектором
Вівторок, 15 грудня 2020, 17:23

Відбувся вебінар для студентів кафедри екології та природозахисних технологій із залученням запрошеного зарубіжного лектора д-ра наук Гюнтера Бохмана, головного дослідника анаеробної технології, Інститут екологічної біотехнології, Університет природних ресурсів та наук про життя (м. Відень, Австрія). На вебінарі було розглянуто науковий і освітній простір університету австрійського партнера та представлено науково-дослідні проєкти в межах теми «Технології виробництва біопалива: інновації розвитку», які реалізує дослідна група Гюнтера Бохмана.

Детальніше...
 
Запрошуємо на вебінар «Технології виробництва біопалива: інновації розвитку»
Субота, 12 грудня 2020, 11:47


Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у вебінарі, що відбудеться 15 грудня, початок о 15:30, для студентів кафедри екології та природозахисних технологій з тематикою «Інновації розвитку біотехнологій отримання палива та інших корисних біопродуктів». На вебінарі з презентацією теми «Технології виробництва біопалива: інновації розвитку» виступить доктор філософії Гюнтер Бохман, головний дослідник анаеробної технології, Інститут екологічної біотехнології, Університет природних ресурсів та наук про життя (Відень, Австрія).

Детальніше...
 
Інновації в сфері поводження з відходами та перспективи співробітництва з нашим американським партнером
Середа, 09 грудня 2020, 18:29


9 грудня відбувся вебінар для студентів кафедри екології та природозахисних технологій із залученням запрошеного зарубіжного лектора д-ра Рональд Л. Мерски, завідувача кафедри цивільного будівництва, директора проєкту поводження з твердими відходами в Університеті Вайденера (м. Честер, штат Пенсільванія, США).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 23