У Сумському державному університеті розпочався «Еко-тиждень»

Третьої суботи квітня Україна святкує «День довкілля». Не лишилися байдужими й студенти та викладачі кафедри прикладної екології. Маючи на меті формування екологічної культури у громадськості, поширення знань про стан, значення та охорону навколишнього природного середовища, вони підготували для студентів СумДУ та жителів міста Суми ряд заходів, серед яких:

• науково-технічна конференція факультету ТеСЕТ, секція «Екологія та охорона НПС»;
  • «Веселі старти – за здоровий спосіб життя!»;
  • екологічна акція «Зроби довкілля чистим»;
  • презентації школярам «Світ навколо нас» з годиною дозвілля, вікторинами, іграми на екологічні теми.

Також була започаткована цікава акція «Ліс – легені нашої планети. Посади дерево – передай естафету друзям», яка передбачає залучення студентів інших ВНЗ. На разі естафету передали майбутнім колегам з Національного університету «Львівська політехніка», сподіваючись на їх активну участь та підтримку. Всі бажаючі також можуть долучитися до естафети.

Приєднуйтесь до святкування! Не залишайтесь байдужими до довкілля!