У період 16-19 січня 2020 року Чеський природничий університет (м. Прага) відвідали науковці кафедри прикладної екології. Доцент Роман Васькін та ст. викладач Ірина Васькіна відвідали Кафедру стійких технологій та провели зустріч із вченими з дослідницької групи з біогазу (керівник групи - доктор Гінек Рубік).

На зустрічах обговорили екологічні проблеми в Україні та український досвід виробництва біогазу та управління  відходами. Цей візит був дуже корисним для обох партнерів та обіцяє стати основою наукової співпраці та обміну студентами та науковими співробітниками.

Даний візит став можливим у рамках проекту «Підтримка потенціалу молодих університетів в освіті та науково-дослідній та науковій діяльності в Україні» що фінансується Чеською республікою.