Магістри 1-го року навчання кафедри прикладної екології факультету ТеСЕТ Циганчук Анастасія та Сіпко Ірина (науковий керівник - доктор технічних наук, професор Пляцук Леонід Дмитрович) одержали диплом І ступеню за наукову роботу «Розроблення адсорбенту для очищення стічних вод від йонів важких металів», подану на Міжнародний конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 101 «Екологія», другий тур якого проходив 28 травня на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ).

Співорганізаторами Конкурсу були закордонні навчальні заклади: Університет Матея Бела (Словаччина), Інститут технологій і бізнесу (Чехія), Вища школа європейських і регіональних досліджень (Чехія), Барановицький державний університет (Білорусь), Євразійський університет імені Л.Н. Гумільова (Казахстан), Карагандинський державний індустріальний університет (Казахстан), Вища школа менеджменту інформаційних систем ISMA (Латвія), Алітус Коледж Університету прикладних наук (Литва), Люблінська політехніка (Польща), Вроцлавський економічний університет (Польща).

Метою конкурсу є активізація процесів інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді тощо.

Вітаємо наших студентів та бажаємо наснаги для нових наукових звершень! Молодці, ми вами пишаємось!