8 листопада 2018 року на кафедрі прикладної екології відзначалось традиційне свято – відбулась посвята першого курсу в екологи. Вона відбувалася на вже традиційному для таких подій місці – на базі «Універ» СумДУ. Студенти третього курсу для своїх молодих колег підготували культурно-розважальний захід у вигляді квесту. Розділені на чотири команди за участю викладачів кафедри студенти мали виконати завдання, набравши більшу кількість балів. Під час проходження квесту майбутнім екологам потрібно було виконати завдання, які б підтверджували їх знання з екології, об’єднало їх у велику екологічну родину, в якій кожен може покластись один на одного, підтримати і довіритись.

Після спортивно-розважального заходу на студентів чекала смачна вечеря, яку вони разом із викладачами кафедри прикладної екології приготували на вогнищі.

Від усього третього курсу та кафедри бажаємо наснаги та успіхів у навчанні нашим першокурсникам та «на повну» відчути всі переваги та радості студентського життя!