Докторант кафедри прикладної екології Черниш Є.Ю. взяла участь у Міжнародному університетському тижні 2018 з 1 по 5 жовтня в Тутцингу, що відбувся на базі Академії громадянської освіти (Akademie für Politische Bildung) (недалеко від Мюнхена, Німеччина), тема: «Захист природи і навколишнього середовища в Південно-Східній Європі: гравці, дискурси, стратегії дій».

Міжнародний тиждень університету є однією з основних подій, які Асоціація Південно-Східної Європи організовує для молодих вчених з Німеччини та країн Південно-Східної Європи із залученням також представників інших регіонів світу. Воно спрямоване на об'єднання перспективних молодих експертів, таким чином, надає форум для обміну знаннями та думками з конкретних питань на міжнародному рівні. В рамках дискусій щодо різних аспектів Міжнародний тиждень університетів також мав намір зміцнити взаєморозуміння і створити мережу контактів для співпраці на майбутнє. Таким чином, Міжнародний тиждень університетів запропонував форум для обміну досвідом між учасниками із різних країн в академічній та політичній сфері.