17 квітня 2018 року на базі кафедри прикладної екології факультету ТеСЕТ відбулася Всеукраїнська міжвузівська науково-технічна конференція "Сучасні технології у промисловому виробництві" за напрямком "Екологія і охорона навколишнього середовища".

За результатами конференції призові місця розподілилися наступним чином:

• диплом І ступеню отримала Сіпко Ірина Александрівна за доповідь на тему "Шляхи підвищення техногенної безпеки об'єктів довкілля, забруднених нафтопродуктами";
  • дипломи ІІ ступеню отримали Чубур Вікторія Сергіївна (тема доповіді "Екологічні аспекти процесів генезису та утилізації фосфогіпсу") та Гончарова Поліна Вікторівна (тема "Ревіталізація річки Сумка");
  • дипломи ІІІ ступеню отримали Пархоменко Олександра Сергіївна (тема доповіді "Комплексна оцінка впливу золовідвалів ТЕС на довкілля") та Погоренко Ольга Володимирівна (тема "Оцінка якості питної води у мережах Міськводоканалу м. Суми").

Вітаємо та бажаємо переможцям і всім учасникам натхнення для наукових пошуків та нових досягнень!

Збірник наукових праць можна завантажити на сайті конференції.