Впродовж квітня по всій Україні проходили Всеукраїнські студентські олімпіади, зокрема з таких дисциплін, як «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», «Основи охорони праці» та «Безпека життєдіяльності». У кожній з них приймали участь студенти кафедри прикладної екології факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету.

Результати участі такі:

- диплом ІІ ступеня отримав Спориш Олег за результатами Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни  «Основи охорони праці», що проходила 22-26 квітня 2017 року на базі Луцького національного технічного університету. Грамотою у номінації «Кращій знавець законодавчої бази з питань охорони праці» нагороджено Фалько Анастасію;

- Шуліпа Єлізавета нагороджена дипломом ІІІ ступеня за участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Безпека життєдіяльності»,  що проходила 26-28 квітня на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності;

- диплом ІІІ ступеня отримала студентка Вікторія Чубур у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Загальна екологія», що проходила на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України;

-  команду студентів у складі Пархоменко О.С., Погоренко О.В. та Коцури Н.М. нагороджено грамотою за активну участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки  «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», що проходила на базу Одеського державного екологічного університету.

Вітаємо наших студентів та бажаємо не зупинятися на досягнутому. Молодці! Ми вами пишаємося!