English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Новини
Вітаємо переможців Всеукраїнських олімпіад 2018
П'ятниця, 04 травня 2018, 10:22

Упродовж квітня 2018 року студенти кафедри прикладної екології факультету ТеСЕТ приймали участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах та продемонстрували високий рівень підготовки з таких дисциплін, як "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування", "Екологічна безпека" та "Охорона праці".

Подробніше
 
Конференція "Сучасні технології у промисловому виробництві"
Вівторок, 17 квітня 2018, 22:57

17 квітня 2018 року на базі кафедри прикладної екології факультету ТеСЕТ відбулася Всеукраїнська міжвузівська науково-технічна конференція "Сучасні технології у промисловому виробництві" за напрямком "Екологія і охорона навколишнього середовища".

Детальніше...
 
Студенти-екологи СумДУ подарували життя лісу
Четвер, 12 квітня 2018, 09:59


11 квітня студенти та викладачі кафедри прикладної екології факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ допомагали лісникам насаджувати молодий ліс. Загалом висаджено 1 га нового соснового лісу.

Роботи проводились на території Краснопільського лісництва. До висадки дерев залучалися студенти першого курсу, для яких подібний захід став своєрідною «посвятою в екологи». Як розповів лісничий Олег Шкиря (випускник кафедри прикладної екології), студенти зробили вагомий внесок у майбутнє лісу, бо сьогоднішні насадження досягнуть своєї зрілості лише через декілька десятків років.

Після продуктивної праці на студентів чекав гарячий куліш від вдячних лісничих, слова подяки та задоволення від добого діла, зробленого власними руками!

Детальніше...
 
Вітаємо переможців Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт
Середа, 11 квітня 2018, 13:14

Впродовж квітня по всій Україні проходили Всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт, зокрема з таких дисциплін, як «Екологічна безпека», «Технології захисту навколишнього середовища», «Техногенна безпека», «Цивільний захист». У кожному з них приймали участь студенти кафедри прикладної екології факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету.

Результати участі такі:

- диплом ІІ ступеня отримав Надеїн Гліб Володимирович за результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 183 "Технології захисту навколишнього середовища", який проходив на базі Одеської національної академії харчових технологій; 

Детальніше...
 
Студентка кафедри ПЕК посіла друге місце у І Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт
Неділя, 04 червня 2017, 21:18

Студентка кафедри ПЕК Вікторія Чубур посіла друге місце у І Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

Студентка третього курсу кафедри прикладної екології факультету ТеСЕТ Вікторія Чубур посіла друге місце у І Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 101 «Екологія» (тема роботи: «Використання мінерального носія на основі техногенних відходів у системі біологічного газоочищення»), що проходив на базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського 1-3 червня 2017 року. Вітаємо Вікторію та її наукового керівника, докторанта кафедри прикладної екології, доктора філософії Черниш Єлізавету Юріївну, з перемогою. Бажаємо успіху та нових наукових досягнень!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 9