English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Новини
На кафедрі ПЕК пройшла посвята першокурсників в екологи
Четвер, 08 листопада 2018, 20:09

8 листопада 2018 року на кафедрі прикладної екології відзначалось традиційне свято – відбулась посвята першого курсу в екологи. Вона відбувалася на вже традиційному для таких подій місці – на базі «Універ» СумДУ. Студенти третього курсу для своїх молодих колег підготували культурно-розважальний захід у вигляді квесту. Розділені на чотири команди за участю викладачів кафедри студенти мали виконати завдання, набравши більшу кількість балів. Під час проходження квесту майбутнім екологам потрібно було виконати завдання, які б підтверджували їх знання з екології, об’єднало їх у велику екологічну родину, в якій кожен може покластись один на одного, підтримати і довіритись.

Детальніше...
 
Докторант кафедри ПЕК взяла участь у Міжнародному університетському тижні 2018
Четвер, 18 жовтня 2018, 19:24

Докторант кафедри прикладної екології Черниш Є.Ю. взяла участь у Міжнародному університетському тижні 2018 з 1 по 5 жовтня в Тутцингу, що відбувся на базі Академії громадянської освіти (Akademie für Politische Bildung) (недалеко від Мюнхена, Німеччина), тема: «Захист природи і навколишнього середовища в Південно-Східній Європі: гравці, дискурси, стратегії дій».

Детальніше...
 
Пам‘яті Жникіна Анатолія Васильовича
Неділя, 16 вересня 2018, 20:58

14 вересня 2018 року на 73 році пішов з життя Жникін Анатолій Васильович, добра, відкрита і чуйна людина, друг, педагог, військовий, який очолював штаб цивільної оборони СумДУ. Анатолій Васильович стояв біля витоків зародження і розвитку кафедри прикладної екології та за довгі роки свого професійного шляху виховав чудових студентів – випускників нашої кафедри і Сумського державного університету в цілому.

У пам‘яті вихованців, колег і друзів він назавжди залишиться людиною унікальних знань, величезного життєвого досвіду і невичерпної енергії. Ми ніколи не забудемо його веселих життєвих історій, мудрих порад, підтримки в усьому.

Пам'ятаємо. Любимо. Сумуємо…

 
Студенти та викладачі кафедри ПЕК приєдналися до акції «Міжнародний день чистих берегів»
П'ятниця, 14 вересня 2018, 14:15

15 вересня 2018 року відзначається Міжнародний день чистих берегів річок, морів та океанів (International Clean Beach Day). Долучайтеся до благородної справи – наведення ладу на берегах водойм! Дана екологічна акція проводиться кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році, з кожним роком він набуває все більшої популярності, бо проблема засмічення побутовим сміттям озер, річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів.

Детальніше...
 
Вітаємо з захистом кандидатської дисертації!
П'ятниця, 29 червня 2018, 17:25

Захист кандидатської диссертації. Васькіна Ірина Валеріївна

29 червня 2018 року у спеціалізованій вченій раді Д 55.051.04 Сумського державного університету відбувся захист асистентом кафедри прикладної екології Васькіною Іриною Валеріївною дисертації за темою "Оцінка техногенного навантаження на придорожні екосистеми" (науковий керівник – доктор технічних наук Пляцук Леонід Дмитрович), поданої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 21.06.01 - екологічна безпека. Вітаємо із успішним захистом і бажаємо нових творчих успіхів та досягнень!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 11