11 квітня студенти та викладачі кафедри прикладної екології факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ допомагали лісникам насаджувати молодий ліс. Загалом висаджено 1 га нового соснового лісу.

Роботи проводились на території Краснопільського лісництва. До висадки дерев залучалися студенти першого курсу, для яких подібний захід став своєрідною «посвятою в екологи». Як розповів лісничий Олег Шкиря (випускник кафедри прикладної екології), студенти зробили вагомий внесок у майбутнє лісу, бо сьогоднішні насадження досягнуть своєї зрілості лише через декілька десятків років.

Після продуктивної праці на студентів чекав гарячий куліш від вдячних лісничих, слова подяки та задоволення від добого діла, зробленого власними руками!